Рутинно и с 10 души ЦСКА би Арда

Мазику беше изгонен, а Кайседо вкара двете попадения за червените

20:56 - 28 Октомври 2021
1721

Носителят на Купата на България – ЦСКА, съумя да продължи към четвъртфиналите от тазгодишната надпревара, след като „червените” сразиха с 2:0 гостуващия Арда в предпоследната осминафинална среща.

И двете попадения паднаха през първото полувреме, а и двата гола бяха дело на Жорди Кайседо, който се разписа в 22-ата и 36-ата минути и подсигури успеха на ЦСКА срещу тима на Кърджали в римейк на финала от миналата година, когато „червените” спечелиха трофея именно срещу този си съперник.

ЦСКА трябваше да играе 40 минути с човек по-малко, след като Брадли Мазику бе изгонен с директен червен картон в 54-ата минута, но тимът на Георги Чиликов не успя да се възползва от численото си предимство на „Българска армия” и „сините” отпаднаха от турнира за националната купа.