Сан Антонио сложи край на негативна серия (ВИДЕО)

Уелдън Джонсън наниза рекордните 36 точки за Спърс, Джру Холидей подобри постижението си за сезона при успех на Милуоки

11:29 - 18 Януари 2023
1678

Келдън Джонсън вкара рекордните за кариерата си 36 точки и спечели 11 борби при победата на Сан Антонио над Бруклин със 106:98.

Джереми Сочан отбеляза 16 точки за Сан Антонио, който сложи край на серията си от 5 загуби.

Ти Джей Уорън отбеляза 19 точки за Бруклин, като отборът игра без контузените Кевин Дюрант и Кайри Ървинг. Бан Саймънс записа трипъл-дабър за Бруклин - 10 точки, 10 борби, 11 асистенции.

Джру Холидей подобри рекорда си за сезона, като вкара 37 точки за Милуоки при успеха над Торонто със 130:122.

Боби Портис записа 27-ия си “дабъл-дабъл” - 12 точки и 12 борби.

Тимът игра за четвърти пореден мач без Янис Адетокунбо, който лекува контузия на коляното.

Фред ВанВлийт отбеляза 39 точки за Торонто.

Милуоки водеше с 44:34 след първата четвърт, но на полувремето изоставаше в резултата с 67:76, преди да навакса през втората половина на мача. Брук Бопес заби 15 точки в третата четвърт, а Грейсън Алън добави 14 за наваксването на Милуоки.