Сеир в Карлово: Съдия отнесе тупаници заради засада

Играчите на Розова долина (Казанлък) набиха страничния рефер Стефан Димитров, чака ги служебна загуба

У нас
13:48 - 18 Ноември 2019
2333

Поредният наш футболен съдия изяде бой на мач от аматьорската трета лига. Страничният рефер Стефан Димитров отнесе здрави тупаници от играчите на Розова долина (Казанлък) в последните секунди на двубоя срещу Левски на стадиона в Карлово при резултат 1:1.

До целия панаир на терена се стигна, след като Димитров вдигна флага за засада при голова атака на гостите. Това разлюти „розите”, които скочиха мощно на байрактаря. В последвалото меле Димитров изяде здрав пердах, а на терена нахлуха и фенове на Левски (Карлово), което накара главният съдия Цветозар Манолов да прекрати мача.

Очаква се отборът на Розова долина да бъде наказан със служебна загуба. Дисциплинарната комисия към Зоналния съвет на БФС-Пловдив ще обяви решението утре.

"Розите" поведоха още в първата минута на мача с гол на Венцислав Иванов. Домакините от Карлово изравниха в 25-ата минута чрез Стоян Грънчаров, а докрая резултатът не се промени въпреки многото положения за гол.

Снимка: marica.bg