Славия би с "едно на мъка"

Белите пропуснаха да разгромят Етър

17:27 - 06 Ноември 2023
2196

Славия победи Етър с минималното 1:0 на стадион  "Александър Шаламанов" в мач от 16-ия кръг на efbet Лига.

В 18-ата минута Тони Тасев реализира единственото попадение в мача от дузпа. „Белите“ имаха куп голови ситуации и пропуснаха да разгромят „болярите“.

На резервната скамейка на най-стария столичен клуб се завърна Златомир Загорчич, който изтърпя наказание от два мача от предишния си престой в „Овча купел“ и изгледа от трибуните победата срещу Крумовград и загубата от Лудогорец.

С успеха Славия се изкачи на 13-о място във временното класиране с актив от 14 точки, докато Етър е последен с шест по-малко. В следващия кръг „белите“ посрещат Ботев Враца при четвъртото си поредно домакинство, докато „виолетовите“ са домакини на Лудогорец.