Уест Хем устиска равенството срещу Лион

11:18 - 08 Април 2022
795

Уест Хем и Олимпик Лион завършиха наравно 1:1 в първи мач от четвъртфиналите в Лига Европа. През първото полувреме нулевото равенство се запази, но малко преди почивката лондончани останаха с човек по-малко.

Аарън Кресул фаулира откъсващия се сам срещу вратаря Муса Дембеле и беше изгонен с директен червен картон.

Въпреки численото неравенство „чуковете“ изиграха силно второ полувреме, като поведоха с гола на Джаръд Боуен в 52-рата минута.

Гостите от Франция стигнаха до ремито чрез Танги Ндомбеле, но не успяха да си осигурят аванс преди реванша, когато всичко ще се реши.

Любопитното в мача беше, че на два пъти играта беше спирана, защото фен нахлу на терена.

Странното беше, че 15-ина минути преди края фен на домакините влезе на терена и спря много опасна атака на своите любимци.