Вълците отхапаха парче от Дяволите

Пол Погба провали Юнайтед, след като изпусна дузпа срещу Уулвърхемптън

10:49 - 20 Август 2019
2339

Уулвърхамптън отново се оказа непреодолим съперник за Манчестър Юнайтед. След двете загуби на "Молиню" през миналия сезон, този път "червените дяволи" стигнаха до 1:1. Отборът на Оле Гунар Солскяер имаше предимство през първото полувреме, след което водеше с гол на Марсиал.

След почивката домакините се активизираха и стигнаха до изравняване, след като страхотен удар на Рубен Невеш не остави шансове на Де Хеа.

След убедителната победа над Челси на старта сега Ман Юнайтед трябваше да се задоволи с точка, като в четвърти пореден мач не успяха да стигне до успех срещу Уулвс. Миналия сезон “вълците” ги отстраниха за ФА Къп на “Молиню”, където ги победиха и в мача за първенството.

Интересните ситуации в мача бяха голяма рядкост, но една отлична атака доведе до откриване на резултата. Добра комбинация мина през Мактоминей и Рашфорд, който изведе Марсиал, завърши със страхотен удар на французина. Девятката на "червените дяволи" отбеляза своя гол номер 50 за клуба.