ВАР даде точка на Евертън срещу Ливърпул

Топ
16:36 - 17 Октомври 2020
3523

В страхотно мърсисайдско дерби Евертън и Ливърпул не се победиха, завършвайки 2:2 в мач от 5-ия кръг на Висшата лига. Садио Мане се разписа в 3-ата минута на срещата, а "карамелите" изравниха с попадение на Кийн в 20-ата минута. В 72-ата минута с кинжален удар Салах направи резултата 2:1 в полза на "червените". Калвърт-Люин изравни резултата в 81-ата минута на срещата.

Ричарлисон остави съотборниците си в намален състав в 89-ата минута на мача за грубо нарушение срещу Тиаго. Хендерсън прати топката в мрежата на Евертън в добавеното време, но попадението не беше зачетено заради засада. Видеоповторението не беше съвсем категорично, като ако авторът на паса към капитана на "червените" е бил пред защитата на съперника, става въпрос за част от сантиметъра.