Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ си отряза носа

За промяната във визията си разкри самият той, като сподели снимки преди и след естетическата намеса

Нещо за четене
17:43 - 25 Юни 2026
1474
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ си отряза носа

Виктор Иванов, един от финалистите в романтичното риалити „Ергенът: Любов в рая“ по bTV, си е променил формата на носа. За промяната във визията си разкри самият той, като сподели снимки преди и след естетическата намеса в Инстаграм профила си. По неговите думи промяната е постигната с нехирургичен подход, а само с филъри и ботокс.

„Промяната е постигната с филъри и ботокс – нехирургичен подход, който може значително да подобри профила и формата на носа. Истината е, че в определени случаи филърите и ботоксът могат да бъдат чудесна алтернатива – по-малко инвазивна, по-достъпна и с много по-кратък възстановителен период“, заявява той в социалната мрежа.

„Освен това дават възможност човек да види как би изглеждала подобна промяна, да свикне с новия си профил и да се почувства уверен и спокоен да предприеме по-сериозна стъпка, а именно ринопластика“, допълва още Иванов.

Финалистът в "Ергенът: Любов в рая" Виктор Иванов е от Троян. Той е бизнесмен със солидни финансови успехи. Амбициозен предприемач, той смело балансира между две различни сфери - IT бизнес и производството на шоколади с афродизиак. Българският „Форбс“ го нарежда сред най-успешните млади бизнесмени. Не парадира с финансовите си възможности, въпреки че носи часовник за 30 хиляди. Възпитан, учтив, балансиран, трудно може да бъде изваден от равновесие. Никога не е страдал от липса на женско внимание. Готов е да създаде семейство и знае какво търси - не просто красива спътница, а равностоен партньор.

Припомняме, че Дениз и Виктор бяха една от петте сгодени двойки на финала на романтичното шоу. Предприемачът беше най-категоричен от всички мъже.

„Искам да ти дам цялата сигурност и спокойствие на този свят! Дениз, ще станеш ли моя жена?“, попита той психоложката, в която се влюби до лудост.

А тя, сигурна в общото им бъдеще, прие предложението и пръстена.Тогава тя призна, че най-важното за нея е мъжът да бъде добър. Тя харесваше във Виктор, че е отговорен и се надяваше някой ден да бъде нейн съпруг. Дениз прие предложението, виждайки във Виктор бъдещ съпруг и баща на техните деца.

Впоследствие в участието си в "Надкаст" ергенът Виктор Иванов направи шокиращи признания за моментите в "Ергенът: Любов в рая", връзката си с Дениз и детайли за края ѝ. Предприемачът отговори на всички слухове пред Неделчо Богданов и Слави Туджаров. Виктор разкри, че след края на снимачния процес, двамата продължават като двойка и извън риалитито, но не за дълго - около 2 месеца, като се разделят през август. Заедно прекарват едно споделено лято, изпълнено както с красиви, така и множество неприятни моменти. 

Той разкри, че дори са ходили на море по българското черноморие, по почивки в чужбина - Испания и Албания, но констатира: "Ние живеем в коренно различни светове, несъвместими са."

Предприемачът сподели в подкаста сурови подробности за случилото се между него и психоложката, наример това, че тя го е тормозила вербално, както и че се е опитала да вложи и физическо насилие. 

"Предприех легални действия срещу нея, наложи се да намесим органи, тъй като тя прекаляваше", продължи той.

Виктор допълни, че тя непрестанно му е звъняла през нощта, отправяла е заплахи към близките му хора и ги е тормозила. 

"В един момент не можех да повярвам какво преживявам", каза той.

Според него тя е влязла в предаването, за да "изчисти имиджа си". Самият той разказа за техни разговори, в които са объждали нейното минало, за което всички разбраха, по време на излъчването на предаването. Виктор категорично заяви, че не би искал такава майка за децата си. 

Но любовта се случва и извън рая! През декември 2025 г. Кристина и Виктор официално обявиха връзката си с красиви кадри в социалните мрежи. Въпреки че двойката не беше очаквана от зрителите на "Ергенът: Любов в рая", двамата изглежда градят сериозна връзка.

Предприемачът за първи път публикува общи снимки на него и половинката му, след неуспешната му връзка с Дениз Хайрула, която приключи няколко месеца след края на предаването. Юристката се се вижда на два кадъра - един, на който позира с Виктор и един в топло джакузи и се вижда, че му дава "наздраве" с шампанско. 

Става ясно, че новата романтична двойка е на почивка в планината. На останалите фотоси правят впечатление красиви ястия и приятна обстановка. Под поста си Виктор написа: "Минерална вода. Студено шампанско. Добра компания. Защото знам не само как да работя, но и как да си почивам".