Юнайтед посече ПСЖ насред Париж

Барселона попиля Ференцварош

11:32 - 21 Октомври 2020
1211

Манчестър Юнайтед победи като гост Пари Сен Жермен с 2:1 в първи мач от група H на Шампионската лига за сезона.

"Червените дяволи" си тръгнаха с трите точки от стадион "Парк де Пренс", благодарение на попадения на Бруно Фернандеш, който реализира от дузпа в 23-тата и Маркъс Рашфорд с гол в 87-мата минута.

Автогол на Антони Марсиал през втората част пък регистрира единствения гол на сметката на парижани.

Барселона разби с 5:1 Ференцварош в първия си мач от група G на Шампионската лига. Каталунците завършиха двубоя с човек по-малко, след като Жерар Пике бе изгонен в 69-ата минута с директен червен картон, но това не попречи на „блаугранас“ да вкара два гола в последните минути на срещата.

Миралем Пянич започна за първи път като титуляр в състава на Барселона, откакто бе взе от Ювентус.