Зъл пес едва не отхапа пениса на бивш играч на Барса

Бившият играч на Барса Карлес Перес, който сега е под наем в Арис Солун, трябваше да бъде хоспитализиран по спешност след коварна атака от куче, съобщават гръцкият вестник "ПрайъмСпорт" и "АС".
Информацията, публикувана от портала, гласи, че каталунецът разхождал собственото си куче, когато друг пес е нападнал домашния му любимец. Когато играчът се намесил да защити своето куче, получил сериозни ухапвания в гениталиите.
Той трябвало да бъде откаран в болница, направени са му 6 шева, според „Марка“.
Лекарите са оценили състоянието му и след първоначален преглед играчът е бил освободен да се възстановява вкъщи. Не се изключва и оперативна намеса, състоянието му ще бъде следено отблизо.
Карлес Перес, след като игра миналия сезон под наем в Хетафе, замина за Гърция този сезон за нов наем – в Арис.
В близко бъдеще обаче роденият в Гранолерс играч ще се изправи пред период на възстановяване след този злощастен инцидент. Като начало Перес ще пропусне днешния реванш на Арис в квалификациите за Лигата на конференциите срещу азерския Араз Нахичеван.
Крилото игра 90 мин. в първия мач, загубен 1:2 от солунския тим.
Тръгнал от юношите на барселонския Еспаньол, Перес преминава последователно в Барселона, където достига до първия отбор, даден е под наем в Рома, Селта Виго, преди римските "вълци" да го продадат в Селта за 5,2 млн. евро през лятото на 2023 г.
Изкара една година под наем в мадридския Хетафе, а сега галисийците от Виго го пратиха със същата опция в Арис.