Жребият нагласи топ дербита в Англия за Купата на Лигата

Носителят на трофея Манчестър Сити ще срещне Саутхяпмтън

По света
11:07 - 26 Септември 2019
1708

Два звездни сблъсъка ще се играят в четвъртия кръг на турнира за Купата на лигата ("Карабао Къп") в Англия, отреди жребият снощи. Ливърпул приема Арсенал на "Анфийлд", а Манчестър Юнайтед да гостува на Челси на "Стамфорд Бридж".

В други любопитни двойки, съставени изцяло от тимове от Премиър лийг, носителят на трофея Манчестър Сити домакинства на Саутхямптън, Астън Вила приема Уулвърхямптън, а Евертън посреща Уотфорд. Двубоите ще се изиграят в седмицата, която започва на 28 октомври.

Снощи Манчестър Юнайтед мина през иглени уши за място в четвъртия кръг на Купата на лигата, след като победи с 5:3 след изпълнение на дузпи (1:1 в редовното време) Рочдейл, който играе в третото ниво на английския футбол. Ливърпул нямаше особени проблеми и победи с 2:0 като гост МК Донс. Челси пък се развихри със 7:1 над Гримзби, а голямата бомба хвърли Оксфорд (третото ниво), който разби елитния Уест Хям с 4:0.