Жребият за Купата с ТВ излъчване

Това ще стане веднага след края на последния четвъртфинал между Лудогорец и ЦСКА 1948

11:34 - 29 Февруари 2024
1232

Последните четири отбора в турнира Sesame Купа на България ще научат своя съперник за полуфиналите по-късно днес. Това ще стане веднага след края на последния четвъртфинал между Лудогорец и ЦСКА 1948 - двубоят между шампионите и "червените" от Бистрица стартира в 17:30 часа в Разград.

Четвъртфиналното стъпало вече прескочиха Ботев (Пловдив), Хебър (Пазарджик) и ЦСКА - София. Жребият няма да разделя отборите на поставени и непоставени, което означава, че всеки може да се падне с всеки. Полуфиналите ще се решат в две срещи, като при равни показатели головете на чужд терен няма да има допълнителна тежест при определянето на крайния победител.

Домакин на първия мач ще бъде отборът, който бъде изтеглен пръв при тегленето. Полуфиналната фаза е предвидена за април.