Зрелищно 2:2 между Барса и Юве, Америка измъкна равен срещу Реал

11:02 - 27 Юли 2022
2068

Отборите на Барселона и Ювентус не излъчиха победител в приятелската среща помежду си, играна на стадион "Котън Боул" в Далас, САЩ. Двата тима изиграха доста зрелищен двубой, завършил при резултат 2:2.

Каталунците на два пъти повеждаха чрез Усман Дембеле в 34-тата и 40-ата минута, но торинци и двата пъти успяха да изравнят с голове на Мойс Кийн в 39-ата и 52-рата минута.

Шампионът на Европа Реал Мадрид продължава да е неубедителен по време на контролите си в САЩ. Тази вечер възпитаниците на Карло Анчелоти направиха реми 2:2 срещу мексиканския Клуб Америка на стадион "Оракъл Парк" в Сан Франциско.

Така "Белият балет" остава без успех в предсезонната си подготовка, след като преди няколко дни загуби с 0:1 от вечния враг Барселона.

За испанския тим се разписаха Карим Бензема (22) и Еден Азар (54 - дузпа), а за мексиканците точни бяха Хенри Мартин (5) и Алваро Фидалго (82 - дузпа).