20-годишна скочи с бебе от третия етаж на хотел в Кърджали
Живеещи в околните сгради чули викове
Новини
11:49 - 19 Септември 2024
5796
![20-годишна скочи с бебе от третия етаж на хотел в Кърджали](https://lupa.bg/f/news/b/314/81ca08fb9d76fe53481cc7a47008909f.jpeg)
Жена на 20 години скочи с едногодишното си дете от третия етаж на хотел в Кърджали. Инцидентът е станал в четвъртък към 04,30 часа. Жената излязла през прозореца с бебето си в ръце и полетяла към земята.
Живеещи в околните сгради чули викове и потърсили помощ на спешния тел. 112. На място били изпратени линейка и патрулка.
Детето било откарано в тежко състояние в кърджалийската болница, след което било транспортирано до здравно заведение в Пловдив. Като по чудо майката се отървала без наранявания. Тя е задържана за 24 часа от полицията.
Все още не е ясна причината жената да скочи с детето от прозореца. Майката и бебето били от хасковско село и се настанили в хотела в сряда.