Босът настървил Локото да смачка Страсбург в реванша от Лига Европа

У нас
17:50 - 13 Август 2019
4880

Собственикът на Локомотив Пловдив вдигна на крак френското посолство в София. Причината за едноличната му акция бе в отказа да се издадат визи на двама негови футболисти за гостуването на тима в Страсбург в мач реванш от Лига Европа. Става дума за Стивън Езе от Нигерия и Правис Умарбаев от Таджикистан.

Мотивът на французите бил, че ритнитопковците са от „рискови” страни. Бизнесменът обяви, че е сезирал ФИФА, УЕФА, БФС и българските държавни институции по казуса. В крайна сметка намесата на Крушарски имаше половинчат успех. Умарбаев все пак получи виза и ще пътува за Франция в четвъртък, но Езе окончателно е бил отрязан и пропуска двубоя със Страсбург.

Заради неуредиците Крушарски е настървил Локото да смачка французите. В първия мач на „Лаута” Страсбург измъкна победа 1:0, след като пловдивчани играха 80 минути с десет души.

Вижте снимки от акцията на Крушарски в галерията.

СНИМКИ: Lap.bg