Безплатни татуировки за предсрочната титла на Атлетико Минейро (ВИДЕО)

Черно-белите триумфираха след 50-годишна суша

13:11 - 03 Декември 2021
1774

Атлетико Минейро победи Баия с 3:2 и си гарантира титлата в Бразилия. Отборът е недостижим на върха в класирането на бразилската Серия А и за първи път от 50 години стана шампион на страната.

Тимът от Бело Оризонте губеше с 0:2 до 73-а минута, но успя да обърне развоя на мача в последните 17 минути с гол на бившия бразилски национал Хълк от дузпа и две попадения на Кено.

След последния съдийски сигнал хиляди привърженици на Атлетико изпаднаха в екстаз и празнуваха по улиците на Бело Оризонте.

Като благодарност за подкрепата, спонсорът на отбора, строителна компания, обеща безплатни татуировки за всички желаещи привърженици на отбора, съобщи радио „Итатиая“. "Изминаха 50 години от последната ни титла, това е дълго време. Сега е време да празнуваме", каза голмайсторът Кено.