ЦСКА 1948 разката „смърфовете”

Футбол
20:39 - 21 Юни 2022
4120

ЦСКА 1948 постигна нова победа в летните си контроли. „Червените“ стигнаха до пълен обрат срещу Локомотив (Пловдив) и надделяха с 4:1 в Банско.

„Смърфовете“ излязоха напред в резултата в 28-та минута след точната интервенция на Димитър Илиев, който се възползва от грешка в отбраната на „червените“ и реализира на празна врата.

„Армейците“ възстановиха паритета след час игра, когато Ангел Бастунов стреля отдалеч и не остави шансове на стража на пловдивчани Кристиан Томов. 120 секунди по-късно столичани достигнаха и до пълен обрат, след като Георги Русев бе забравен на втора греда и със странична ножица засече във вратата на Локомотив.

В 74-ата минута падна и трето попадение във вратата на „смърфовете“, когато точен бе новото попълнение Джонатан Перейра с технично изпълнение от пряк свободен удар. Крайното 4:1 оформи Стефан Цонков, който получи центриране на втора греда и не сбърка за четвъртия гол в мрежата на „черно-белите“.