ЦСКА би "Черно море" с 1 гол разлика, на 3 точки от "Лудогорец" е

Червените гостуват в Разград следващата седмица

23:08 - 30 Март 2019
1487

ЦСКА победи мъчително "Черно море" с 1:0 в София, но пък се приближи на 3 точки до "Лудогорец" преди гостуването в Разград следващата седмица.

Червените бяха вяли през първото полувреме, като единствено вратарят им Витаутас Черняускас запази нулевото равенство.

През втората част ЦСКА форсира и Рафаел Енрике натресе гредата, а Дюлгеров спаси удар от няколко метра на Али Соу.

Любослав Пенев извади от групата Николай Бодуров, а Кристиан Малинов остана резерва, но влезе в игра. Илиан Илиев също остави на пейката капитана си Георги Илиев, който се появи също на терена.

Енрике оцеля след тежък удар в главата, при което загуби за кратко съзнание в началото на втората част, но успя да остане на терена.

През почивката Любо Пенев направи двойна смяна, като на мястото на Ангел Лясков и Джеси вкара на терена Жеферсон и Жоржиньо.