ЦСКА загря с победа преди сблъсъка с Титоград

Червените спечелиха с класика срещу Вихрен Сандански при представянето на тима за новия сезон

20:44 - 06 Юли 2019
1979

Пред близо 3000 свои фенове ЦСКА записа победа в последната си контрола преди началото на официалните двубои. Червените надиграха с 3:0 третодивизионния Вихрен Сандански.

В 26-а минута Греъм Кери откри резултата след добре изпълнен пряк свободен с левия крак.

На полувремето старши треньорът на армейците Добромир Митов смени 10 свои състезатели, а един от тях - Али Соу, удвои преднината на тима в 53-та минута.

Класиката оформи Рубен Пинто с удар по земята в 83-та минута.

Първият официален мач за армейците е във вторник, 9 юли, срещу черногорския Титоград в двубой от турнира Лига Европа. За първенство ЦСКА започва на 12 юли срещу Етър на "Армията".

Стартов състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов (к), 16. Жанио Бикел, 7. Денис Давидов, 8. Греъм Кери, 23. Митко Митков, 9. Тони Уот

Резерви: 13. Густаво Бусато, 11. Петър Занев, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 26. Валентин Антов, 18. Мартин Смоленски, 21. Диего Фабрини, 20. Тиаго Родригес, 10. Евандро,  22. Али Соу