Д-р Точков оправя Божинов
Лекарят обеща да го подготви за мача с Левски за Купата

Нападателят на Септември Валери Божинов иска да бъде в най- добро здравословно състояние за мача за Купата между неговия тим и Левски.
Двубоят е на 2 март от 17.30 часа и ще се играе на "Георги Аспарухов", от което най- въодушевен е бившият играч на "сините".
Валери дори благодари на Румен Чандъров, че дава шанс на младите да играят пред много публика, а той самият да се върне и да играе на този стадион.
Валери Божинов ходи в Sportsclinic Eurovita при един от най- добрите млади травматолози доктор Виктор Точков, който се грижи за доброто здраве не само на Божинов, но и на много други футболисти и спортисти.
На нападателя му поставят инжекции да подържат ставите му в добро състояние, което да му помогне да е в отлично състояние в мача срещу Левски.
Припомняме, че Валери Божинов с Ботев Враца победи Левски като гост, а той вкара два гола в онзи мач за първенство.