Гъзето Павел Горанов е история - вижте новия хитов абитуриент (СНИМКИ+ВИДЕО)
Нежният Младен от Ботевград се появи на бала със златен корсет
Балове 2026 очаквано родиха ефектни тоалети, пиянски изцепки и неабравими лафове. Едно момче от завършващите обаче изби рибата и е на път са се превърне в по-голяма звезда от Павел Горанов – абитуриентът, който гъзарееше с костюм за 18 бона през 2015 г., скандализира пред Френската гимназия в Бургас и се превърна в национална сензация.
Новата звезда се казва Младен Младенов. Роден и израснал в Ботевград, младежът избира езиковата гимназия "Алеко Константинов" в Правец, където изучава немски и английски език. За бала си тийнейджърът мечтае да е уникален и да привлече всички погледи около себе си. И успява, появявайки се с черен костюм с интересен детайл - златен корсет на релефно мъжко тяло.
Облеклото е съчетание от обувки в тон с благородния метал, масивни гривни и колие. Към тях Младенов добавя професионален грим и прическа със златни елементи. Визията му става хит в социалните мрежи, където го заливат с коментари.

"Аз винаги съм бил по-екстравагантен и експресивен и просто корсетът ми излезе от един сайт който не е от България. Казах си - това ще ми е костюмът, няма какво да се случи! И така се случи магията, която виждате!", заяви дванадесетокласникът.
Вижте го:
А сега си припомнете Павел: