Гол без значение лиши футболен фен от 250 000 паунда

Новини
15:20 - 18 Март 2021
2130

Голът на Чесли в 94-ата минута на двубоя срещу Атлетико Мадрид лиши футболен запалянко от спечелването на джакпота от 250 000 паунда в играта на Sky Sports „Супер 6“.

Медията раздава джакпота при 6 познати точни резултата, а един запалянко бе близо до това постижение. Той имаше 5 познати резултата, а срещата Челси – Атлетико Мадрид бе прогнозирана при краен изход на двубоя 1:0.

В края на първото полувреме Хаким Зиеш отбеляза гол, който даде преднина на Чесли от общо 2:0, а малко преди края Атлетико остана и с човек по-малко.

Точно когато се очакваше последния съдийски сигнал Н`Голо Канте започна контраатака, която завърши с точен изстрел на Емерсън.

Това лиши Алън Дейвис от Бирмингам от крупната сума и той ще трябва да се задоволи само с 6000 паунда за 5 познати резултата и 1 знак.