И Светците се озъбиха на Червените дяволи

Манчестър Юнайтед направи поредна издънка през сезона - 1:1 с човек повече като гост на Саутхемптън

16:31 - 31 Август 2019
1607

Манчестър Юнайтед записа трети пореден мач в Премиър лийг без победа, след като завърши 1:1 със Саутхамптън на "Сейнт Мери".

Даниел Джеймс откри резултата в 11-ата минута, вкарвайки третия си гол от началото на сезона. Яник Вестергор изравни в 58-ата.

От 73-тата минута домакините останаха с човек по-малко заради червен картон на Дансо. Юнайтед обаче не успя да се възползва от численото си предимство.

В 83-тата минута Гън спаси с крак шут на Рашфорд. Четири минути преди края Грийнууд, който също се появи в игра, падна в наказателното поле след единоборство с Армстронг. Гостите поиска дузпа, но Майк Дийн не отсъди такава. ВАР също не промени решението му.

До края Гън спаси опасен удар на Грийнууд, а шут на Йънг премина в опасна близост, но встрани.