Иванка Тръмп се фука в социалните мрежи , че е гост на сватбата на Безос
Дъщерята на американския президент демонстрира впечатляваща визия и десетки тоалети за повода

Дъщерята на американския президент Иванка Тръмп качи в социалните мрежи кадри с тоалетите си, които разходи на сватбата на милиардера Джеф Безос с Лорън Сначес. Тръмп пише, че се чувства поласкана да бъде на събитието на нейните приятели.
Иванка Тръмп пристигна първа във Венеция за започващия тридневен купон по повод бракосъчетанието в красивия град на собственика на „Амазон“ Джеф Безос и журналистката-пилот на самолети и вертолети Лорън Санчес. Самите сватбари се появиха в красивия италиански град преди малко.
Дъщерята на президента на САЩ Доналд Тръмп бе придружена от съпруга си Джаред Кушнер и трите им деца - Арабела, Джоузеф и Теодор. Преди да кацнат във Вениция, четиримата гостували на автомобилния завод „Ферари“ край град Модена и според италианските медии си били поръчали няколко персонализирани коли от прочутата марка.
А преди това охраняваното от двайсетина бодигардове семейство било посетило приказната италианска област Тоскана, както и най-големия албански остров Сезани, който фамилията смята да превърне в свръхлуксозен курорт, инвестирайки 1,5 милиарда долара.