Джон Биби - най-възрастният фен на Нюкасъл

Наскоро Нюкасъл спечели Купата на Лигата в Англия, надигравайки на финала Ливърпул с 2:1.
Феновете на джордитата имаха повод за голяма радост, вдигайки трофей след 70 години суша! Сълзи, делириум, страст, прегръдки - всичко това, гарнирано с обилни количества алкохол.
По-възрастните привърженици нямаха сили, напускайки "Уембли", а треперещите устни и гласове, които описваха случилото се в сърцето на Лондон, казват всичко.
А сега, запознайте се с най-стария притежател на абонаментна карта на Нюкасъл Юнайтед. Той е на възраст 95 години, той е Джон Биби.
Първият му абонамент е от 1948 г. и струва само 12 паунда. Оттогава той е гледал невероятните 1777 мача на "Туун арми".
Днес той все още гледа мачовете на своя отбор на "Сейнт Джеймсис Парк" от мястото си в горната част на Източната трибуна. Въпреки че преди две години отиде на "Уембли", когато "черно-белите" играха финал срещу Ман Юнайтед, но пак паднаха, този път той беше решил да гледа финала за "Карабао къп" у дома, с дъщерите си.
В послание към отбора преди мача в неделя той каза: "Облечете тези фланелки и изиграйте добър мач!"
Семпло послание, което сякаш беше чуто от футболистите на Еде Хау. Да, те направиха подвиг, победиха, вдигнаха купата, а Джон Биби беше най-щастливият човек на света. И сега продължава да е, няколко седмици по-късно.