Камион отново премина през мантинелата и отнесе кола (ВИДЕО)
Нов инцидент с камион, преминал през мантинелата и отнесъл кола. Този път е на магистрала "Струма", до Суходол, при разклона за Бучино.
Инцидентът е станал около обяд, а за него алармират потребители в социалните мрежи.
От кадрите се вижда, че вследствие на удара колата е била изхвърлена към предпазните съоръжения от другата страна на пътя и се е забила в тях. В района на автомобила се забелязват няколко мъже, които вероятно оказват помощ или оглеждат щетите.
Движението е блокирано. От пресцентъра на МВР съобщиха за Dir.bg, че при сблъсъка е пострадал шофьорът на лекия автомобил. По първоначална информация състоянието му не е тежко.
Заради инцидента по магистралата се е образувало километрично задръстване.
В района се е образувала тапа.
Очаквайте подробности!