Крийте се, педалите идват да ви правят Бангаранга

Волен Сидеров и Евгени Минчев да внимават да не получават бъбречни кризи по спирки и да дремят по полянки

Коментар
21:01 - 18 Май 2026
3485
Крийте се, педалите идват да ви правят Бангаранга

Съдбата обича да си прави гаргара с криптоболшевишките останки по нашите земи. Едно време агент Гоце вместо да построи съветската централа „Белене”, вкара България в НАТО. После под вещото ръководство на Сергей Дмитриевич се присъединихме към Европейския съюз. А за редовия член на БКП от село Славяново остана черешката на тортата – да посрещне в земята на Ботев и Левски педалите от „Евровизия”.

Направо се притеснявам за догодина, ей. Горещо препоръчвам на Волен Сидеров и Евгени Минчев да внимават да не получават бъбречни кризи по спирки и да дремят по полянки. Защото само след броени месеци, когато конкурсът кацне у нас, тук ще се напълни с толкова Кончити с големи, розови вурстове, че гей парадът ще им се види като сутрешна молитва пред офиса на арх. Пламен Мирянов.

Ще бъде шарено, ще бъде забавно, само че ще стърчат други пилони, а не този на Рожен. Ще се изсипят всякакви безродници – норвежки лесбийки, азербайджански травестити, английски садомазохисти, румънски зоофили и швейцарски воайори, та чак свят да ти се завие. Някои ще се опитват да пеят, други само ще пият биричка из центъра, трети ще се повозят на метрото, неколцина може да отидат и в „Квадрат” 500  да видят класическите експозиции на Мърквичка, Майстора и Захари Зограф.

По-интересно е обаче какво ще видим ние. Писна ми разни политикономистчета да смятат дали ще излезем на печалба или на загуба от победата на „Бангаранга”. Колко ще струва наемът на Арена „8888”, подвижните станции на БНТ и дрехите на Драго Чая. Имаме уникалния шанс за няколко дни да се докоснем до истинската, весела, богата, безоблачна и безгрижна Европа и това не може да се оцени нито с брутен вътрешен продукт, нито с инфлационен индекс.

Обикновеният нашенец от „Люлин” и от Вършец, от „Овча купел” и от Малко Търново ще види дали наистина прогнилият запад е толкова страшен, толкова деградирал, това ислямизиран и толкова омекнал, колкото му обясняват Карбовски и Дърева. Същият чичко, който вечер псува Урсула по телевизора и кълне Кая Калас да й окапят зъбите ще срещне не официална делегация, не дипломатически корпус, а реални хора. Ще може да ги попита наистина ли зъзнат без руски газ, как приемат разрушаването на традиционното семейство, мечтаят ли за нацистки реваншизъм и унищожение на славяните.

Пък може би, ама не е съвсем сигурно, в крайна сметка ще разбере, че запад от нас живеят нормални и щастливи хора, материално задоволени и духовно разнообразни, свободни и толерантни. И ще може да ги сравни с озъбените мутри на орките Митрофанова и Соловьов, с перхидроления кич на любителя на пишки Киркоров, с беззъбите мумии с георгиевски лентички на Червения площад и с долнопробните руски шафрантии от тик-ток с немити от петилетка полови органи.

Защото тази Европа, която наричате джендърска и с изтекла необходимост, всъщност е грандиозен сбор на култури и идеологии, на научен гений и ежедневен труд, на заслужено богатство и изстрадана със столетия войни независимост. И тя ще дойде при нас с песен, а не с танкове и автомати, както обичат да идват руските свине.