Левски надви Царско село с 1:0

Футбол
20:20 - 01 Декември 2021
4053

Левски победи Царско село с 1:0 като гост в среща от 17-ия кръг на Първа футболна лига. Въпреки че домакините 3 пъти улучиха гредите, само "сините" пратиха топката отвъд голлинията. Попадението беше дело на Билал Бари.

Още във втората минута футболистите на Царско село опитаха опасна атака, а след удар на Васил Шопов топката се отби от страничния стълб. Преди това Николай Михайлов направи добро спасяване.

В 36-ата минута към вратата на Левски стреля Димо Бакалов, но този път уцели десния стълб.

Двата отбора се оттеглиха за почивка след гол на "сините". Мартин Кавдански не прецени добре топката след акция на Марин Петков, пращайки я в краката на Димитър Костадинов. Той подаде на Билал Бари, а мароканецът отбеляза четвъртото си попадение за "сините".

Третата греда за Царско село беше в 52-ата минута, когато към вратата на "сините" стреля Ален Стеванович.

Левски е на 8-мо място в класирането на Първа лига с 22 точки, докато "Царско село" е последен с 11.

Снимки: Lap.bg