Смърфовете остават трети в Първа лига, съперникът им - пети

Футбол
21:51 - 12 Март 2021
2423

Отборите на Локомотив-Пловдив и Берое не се победиха в мача от 21-ия кръг на Първа лига. Срещата завърши 1:1, като и двете попадения бяха отбелязани от дузпи.

През първата част гостите от Стара Загора доминираха и бяха изведени напред в резултата от Мартин Камбуров. Нападателят вече е само на четири попадения от рекорда на Петър Жеков за най-много голове в родния елит - 253. Камбуров бе точен от бялата точка за 1:0 в 32-ата минута, реализирайки попадение №249 в най-високото ниво на българския футбол.

След почивката Локо имаше страхотни възможности за обрат, но в крайна сметка стигна само до 1:1 след точно изпълнена дузпа от Парвиз Умарбаев в 77-ата минута.

Така "смърфовете" остават на третата позиция в Първа лига с 40 точки, докато "Берое" е пети с 33.

Снимка: Lap.bg