Лудогорец вкара 4 гола в контрола

20:32 - 19 Юни 2019
2023

Лудогорец записа успех и във втората си контрола през лятната пауза. Българският шампион се наложи с 4:0 над словенския Триглав. Димо Бакалов вкара два гола, а новото попълнение Дан Битон и младият Светослав Ковачев добавиха по един гол за успеха. През всичките 90 минути разградчани доминираха над съперника си на стадион "Бишофсхофен". Словенците, които са завършили на осмо място в местното първенство, не показаха нещо запомнящо се. За тях това това беше първа проверка по време на лятната им подготовка.

Резултатът беше открит в края на първата част от Димо Бакалов. Бившият играч на Локомотив (Пд) се разписа с глава след центриране на Серкан Юсеин. Второто полувреме започна с доста смени за Стойчо Стоев. Треньорът на шампионите извади от игра Ренан, Сисиньо, Иван Йорданов, Рибейро и Венци Керчев. Пламен Илиев, Форстър, Ковачев, Лукоки и Дан Битон влязоха на техните места.