Made In BG: Гол мъж лъсна в центъра на София

Куриозът стана в час пик

Новини
20:41 - 27 Май 2025
7794
Made In BG: Гол мъж лъсна в центъра на София

Истински шок преживяха столичани в късния следобед на 27 май, след като в района на жълтите павета се появи напълно гол мъж!

Кадърът, уловил абсурдната сцена, бе публикуван от журналиста Иво Никодимов и мигновено предизвика вълна от коментари в социалните мрежи.

Снимката, направена около 18:13 ч. на бул. „Тодор Александров“, показва мъж в пълна натура, застанал пред постамента на емблематичната статуя „Света София“, само на метри от ЦУМ. Градският фон, оживеното движение и липсата на каквито и да е дрехи създават контраст, който буквално оставя без думи.

Не е ясно каква е била причината за нестандартната демонстрация – протест, психически срив или просто странна прищявка.

До момента няма официална информация от органите на реда за случая.

Под поста на Никодимов се изля лавина от реакции – от шок и възмущение до иронични коментари и шеги в стил „София – град на безкрайни изненади“.