Мартин: Мразя миналите ергени
Виктор е абсолютен папагал, качва сторита от вкъщи и критикува, беснее Елвиса

Мартин Николов, по-известен като Елвиса от актуалния сезон на "Ергенът", влезе в открит словесен сблъсък с предишните ергени, включително Виктор Стоянов от първия сезон. По време на гостуване в подкаста "Надкаст", Марто беше категоричен:
"Аз мразя миналите ергени. Това са хора, които се подиграват – първо със зрителите, второ с момичетата.“
Най-сериозно беше атакуван Виктор Стоянов, който през последните седмици неколкократно коментира новия сезон и поведението на ергените, наричайки ги неджентълмени. Това явно е подразнило Мартин:
"За мен той е абсолютен папагал. Качва сторита от вкъщи и критикува. А пред Евгени Генчев се подигра на участничките от втория сезон. И сега ще ми говори за джентълменство?“, заяви той.
Марто не спести коментар и за избора на Виктор Стоянов – Виктория Капитонова. Иронично подчерта, че и двамата са избрали „Даниела“ – препратка към неговия собствен избор в предаването.
"Критикува мен заради Даниела. А ти кого избра – Виктория. Джентълменството му е фалшиво. Харесват го заради външния вид. Аз съм истински. Точно той ли ще ми говори за джентълменство. Той е актьор. Момичетата го харесват, защото са видели един обикновен фалшив герой. Седи си вкъщи, качва сторита в Instagram и критикува."
В заключение, Мартин посочи, че след края на шоуто се разбира перфектно с повечето участнички, защото е бил открит и не е злоупотребил с доверието им.