Първа драма в „Ергенът“

Участничка обвини ерген за състоянието си

Нещо за четене
23:04 - 21 Февруари 2026
893
Първа драма в „Ергенът“

Бурният купон по време на вечерния коктейл в „Ергенът“ бе помрачен от сълзите на рускинята Ангелина Сергиенко, видя Lupa.bg. Танцьорката, която е напуснала Москва, за да се премести да живее в България, се поддаде на емоциите, а това не остана незабелязано от останалите ергенки и дори от самите ергени.

„Със сигурност на всеки човек му се засяга егото, когато не получава вниманието, което мисли вътрешно, че заслужава. Мозъкът ми стигна до извода, че аз ще си тръгна тази вечер“, посочи Анджи като причина за емоционалния си срив. Неотлъчно до нея бяха близките ѝ приятелки Румяна и Цветелина Велева, които се опитваха да я успокоят.

Първи от ергените сълзите на Ангелина забеляза Стоян, който прекъсна танцувалния си порив, за да разбере какво се случва. Той я покани да си поговорят насаме, но тя отказа. Кристиян също се поинтересува какво е разстроило рускинята, а тя недвусмислено го обвини, макар и под формата на шега: „Ти си виновен!“… Моментът бе прекъснат от пристигането на Наум, който обяви, че тази вечер никоя дама няма да напусне имението, отлагайки първата Церемония на розата.