Плашат с убийство Бойко Рашков?

Министърът умишлено крие сигнала

Общество
15:13 - 05 Ноември 2021
3651
Плашат с убийство Бойко Рашков?

Получен е сигнал за заплаха за убийство на служебния вътрешен министър Бойко Рашков. По случая вече е образувано досъдебно производство. Има данни, че животът на Рашков е под заплаха от 15-20 дни. Тази информация обаче не се тиражира по изрично настояване на служебния министър, твърдят източници в МВР.

През последните дни Бойко Рашков и МВР направиха сензационни твърдениябившето управление на експремиера Бойко Борисов. Освен това месеци наред вътрешният министър води междуведомствена война спрокуратурата и обвинител №1 - Иван Гешев. Нещо повече - той открито поиска оставката на магистрата.

Дали Рашков наистина бърка в здравето на мафиотските кръгове, овладели държавата ни през последните години, или само хвърля  медийни бомби, времето ще покаже.