Похвално в Lupa.bg: Приятели възстановиха счупения гроб на Иво Пилето (СНИМКИ)
Българин в Англия присвоил 300 000 евро от Ивайло Чобанов

Доказателство, че и в крими средите има истинско приятелство. Авери на трагично убития при спречкване на улицата Ивайло Чобанов - Иво Пилето са възстановили изцяло гроба му, който беше зверски почупен есента на миналата година. Lupa.bg получи снимки от подновения поруган гроб. Медията ни разбра още от приятел на Пилето, че след смъртта му, богат българин, на име Васко от Англия, е присвоил 300 000 евро, собственост на Ивайло Чобанов.
Гробът на известната крими фигура Иво Чобанов - Пилето бе почупен през септември миналата година от нагли вандали в "Бакърена фабрика". Плочата и кръста бяха потрошени изцяло и съборени на земята, показват снимки, до които медията ни се добра още тогава.
По наша информация трима роми са пребити зверски за този погром с предупреждение, че ако още някой посегне на този гроб, ще се трошат ръце и режат уши.
Незнайно как и защо охраната на гробищния парк не е реагирала на грозното посегателство. Нещата обаче не останали скрити и виновните са си понесли заслуженото, разбра Lupa.bg.
Приятелите на Пилето не пощадили средства и в момента гробът му изглежда в много добро състояние, видя Lupa.bg.