Потвърди се новината Lupa.bg: Локо Сф уволни Дончич

Балъков поема нещата от вторник

14:29 - 22 Април 2024
1852

Локомотив София се раздели сдосегашния си старши треньор Данило Дончич. Още в началото на март Lupa.bg информира, че сърбинът скоро ще напусне надежда, тъй като си позволявал да ходи пиян на тренировки, а неговото място ще бъде заето от Красимир Балъков.

Раздялата дойде часове след тежката загуба с 0:4 в домакинството на Ботев Пловдив от последния кръг на редовния сезон.

"Железничарите" са постигнали договорка с Красимир Балъков и беше въпрос на време той ще поеме тима за заключителната част от сезона.

Бала ще встъпи в поста си във вторник, тъй като отборът получи ден почивка след мача с жълто-черните.

Данило Дончич води Локомотив София от 4 септември 2023 г., като бе начело на тима в 24 мача, за които отборът постигна 7 победи, 4 равенства и 13 загуби.