Принц Уилям май няма да се развежда с Кейт
Принц Уилям е категоричен, че няма да допусне да повтори грешките на своите родители крал Чарлз III и покойната принцеса Даяна.
В интервю пред актьора Юджийн Леви той сподели подробности от личния си живот, предаде RadarOnline.
Сдържаният принц на Уелс сподели, че поддържането на ведра обстановка у дома за жена му Кейт и трите им деца, е негов основен приоритет.
"Решен съм да не повтарям грешките на родителите си", заяви принцът.
Монархията изпадна в криза след развода на крал Чарлз III и покойната принцеса Даяна през 1996 г., когато Уилям е бил едва на 8 години, като това "преобърнало" света му.
„Драмата и стреса, когато си малък, наистина те засягат, когато пораснеш", признава 43-годишният мъж.
Бъдещият крал обеща да не повтаря миналото и ще направи всичко необходимо, за да запази 14-годишния си брак с Мидълтън, която в момента е в ремисия от рак – непокътнат, "без значение какво ще ни поднесе живота".