Резерва осигури победата на Лудогорец над Арда

Футбол
19:19 - 12 Март 2021
2266

С гол на резервата Крищалдо Вандерсон в петата минута на добавеното време "Лудогорец" победи "Арда" с 1:0 в първия мач от 21-ия кръг в Първа лига. Срещата не предложи много интересни моменти, като битката бе предимно тактическа между треньорите Валдас Дамбраускас и Николай Киров.

Минути преди попадението на Вандерсон, гостите от Кърджали останаха с човек по-малко след изгонване на Александър Василев.

"Орлите" вече имат 11 точки аванс пред втория ЦСКА, а освен това удължиха серията си без загуба на свой терен на 43 срещи.

"Арда" запазва 4-о място с 38 точки, с една по-малко от третия "Локомотив" Пловдив.

"Лудогорец" бе напът да не вкара гол за първи път през сезона. "Арда" пък бе на косъм от това да се превърне в едва втория тим, взел точка от шампионите след "Царско село".

Снимка: Lap.bg