Рокери затварят пътя Харманли-Любимец в събота по обяд

Утре - 26 април, от 11ч. до 13 ч. ще бъде ограничено движението в участък от път I-8 Харманли – Любимец, в района на Града на белоногата, съобщиха от АПИ. Временната организация е за провеждането на рокерско шоу, което е включено в Програмата за културни и спортни прояви на община Харманли.
По време на ограничението в двете посоки движението ще се пренасочва по маршрут от пътен възел „Харманли“ при 67-ми километър на АМ „Марица“, продължавайки по АМ „Марица“ до 84-ти километър при пътен възел „Любимец“, където отново ще се включва по път I-8 Харманли - Свиленград.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.