Румен Радев отсвири БФС, отиде на мач (ГАЛЕРИЯ)

Футбол
06:33 - 13 Октомври 2021
24367

Румен Радев отново демонстрира, че е над делничната суета и битката за кокала, като вместо да се тръшка от драмите в БФС, където Борислав Михайлов – Перуката е новият стар началник, заведе сина си на мач.

Президентът и неговият наследник Георги Радев, който на 18 септември навърши пълнолетие, се насладиха на победата с 2:1 над Северна Ирландия в мач от Група "С" на квалификациите за Мондиал 2022.

"Лъвовете" стигнаха до обрат, след като на почивката губеха с 0:1, но с два гола на Тодор Неделев нашите се поздравиха с успеха.

Минути преди началото на срещата на трибуните пристигна държавният глави в компанията на сина си.

Румен Радев не седна в ложите на стадион "Васил Левски", както обикновено правят ВИП политиците, а си намери място сред хората сектор "А".

Като цяло играчите на Ясен Петров изиграха мач с две лица. Преди почивката играха много слабо и единствено намесите на вратаря Иван Караджов спасиха нашите от по-голям пасив през първата част.

През второто полувреме обаче България се преобрази и беше значително по-добрият тим на терена и заслужи обрата.