ШОК СНИМКИ: Вижте Покахонтас на Ивелин Михайлов в БАН

Дебора Добрева е блестящ докторант по електрохимия

Шоу
16:00 - 11 Юли 2025
61267
ШОК СНИМКИ: Вижте Покахонтас на Ивелин Михайлов в БАН

Няма лъжа, няма измама - шантавото блонди Дебора Добрева, превърнала се в най-разпознаваемото лице (и пъпче) в социалните мрежи след разговора си с лудия репортер Дани Петканов за Ивелин Михайлов, е истински учен от БАН. Не само това - мацката е най-младият докторант в института по електрохимия.

Проучване на Lupa.bg показва, че ексцентричната мацка има редица научни публикации. Освен това е и бивш собственик на фирма за ядрена енергетика, която обаче е прехвърлила на друга дама през 2019 г.

Ето кадър от проведения през ноември „Ден на докторанта“ в БАН, където симпатягата представя работата си:

Дебора Добрева, като най-млад докторант на ИЕЕС-БАН, докладва за своите първи стъпки в изучаване на „Електролиза на морска вода“ – тема, в която е напътствана от научните ръководители проф. Илия Вълов и чл.-кор. проф. дхн Евелина Славчева, четем в сайта на академията на науките.

Както е видно, пред колегите си - синодални старчета, Дебора не се облича ексцентрично. Буйната й руса грива е прибрана, а безбройните татуси са скрити под скромен пуловер.

Нека да си я припомним и в светлината, която я направи звезда: