Сигнал за съмнителен предмет затвори кръстовище във Варна

На място се очаква специализиран екип, който да извърши проверка

Новини
19:29 - 09 Декември 2019
527
Сигнал за съмнителен предмет затвори кръстовище във Варна

Заради сигнал за изоставен предмет е отцепен периметър от ул. "Велес" и е ограничено движението на бул. "Сливница" във Варна.

Около 18.10 часа, тази вечер, на телефон 112, е постъпил сигнал за предмет, намиращ се на улица "Велес" до номер 15. Периметърът е незабавно отцепен, като това налага временно ограничаване на движението по бул. "Сливница", в участъка между ул. "Отец Паисий" и ул. "Патриарх Евтимий".

На място се очаква специализиран екип, който да извърши проверка на предмета.