СКАНДАЛ: Защо Иван Демерджиев си чати със Стоян Колев в 04,00 през нощта?
Стотици в Тик-Ток питат на МВР шефа това ли му е работата
Серия гласови съобщения с налудно съдържание отправи в неприлични часове на денонощието т.нар. "инфлуенсър" и Тик-Ток звезда Стоян Колев към МВР шефа Иван Демерджиев. И получи отговор от него, което взриви мрежата през уикенда, както Lupa.bg ви информира.

МВР шефът отговори на залпа записи от Колев, хванат с кокаин преди месец на автомагистрала "Тракия" и впоследствие озовал се под домашен арест, в 03:58 часа. И съобщението му стана публично достояние.
Ето и съдържанието:

Въпросът защо Демерджиев се занимава с доказания гамен Колев, който освен това е освидетелстван многократно в психиатричните отделения в родния си Бургас, вместо да е "на терен" в някоя от спецакциите на Пътната полиция срещу войната по ключовите артерии на страната, заляха социалната мрежа от вчера.
Тик-Ток е пълен с миймове как Демерджиев и Колев са си станали опасно близки и редовно си хортуват през съобщения и обаждания.
Припомняме, че бабаитът с огромни мускули, редовно демонстрираше в лайв видеата си в Тик-Ток как го спират ченгета за рутинна проверка, а той наперено им отговаря, че не били свестни и било достатъчно да го пуснат само с проверка на документи и без полеви тестове или ползване на дрегер за наличието на опасно количество алкохол в кръвта.
И действително катаджиите го изпращат по живо по здраво, докато не бе спипан с положителна проба за кокаин в края на юни. Което го отведе и до ареста, а впоследствие благодарение на адвоката си кацна у дома без право да напуска пределите на апартамента.
Иначе в гласовите си съобщения до Демерджиев псевдоинфлуенсърът и любимец на нацепените фитнес батки и плиткоумни блондинки с джуки го уверява как бил сигурен в неговата принципност и стремеж да борел корупцията.
"Но все пак знаем, че и вие имате шефове, корумпирани в червата", отправя бележка към вътрешния министър бабаитът: