Социалните мрежи завряха от подигравки след резила на Юнайтед

16:28 - 25 Октомври 2021
2951

Фенове от цял свят се позабавляваха за сметка на Манчестър Юнайтед след загубата с 0:5 в дербито с Ливърпул снощи.

Гостите вкараха 4 гола за едно полувреме, а след червения картон на Пол Погба 30 минути преди края отпуснаха газта и пожалиха опонента си.

Това обаче не попречи на потребители в социалните мрежи да се посеят за сметка на нещастието на "червените дяволи" социалните мрежи бяха наводнени от всевъзможни забавни клипчета и колажи.

В едни от тях акцентът пада върху напускащите стадиона преди края на мача фенове на Юнайтед и представят картина на стюарди, опитващи да ги задържат на "Олд Трафорд", за да продължат да гледат мъчителните сцени.

Други обръщат внимание на защитата на манчестърци, представяйки я като отворена врата или като охранител, който допуска всеки желаещ.

Трети представят привържениците на "червените дяволи" като бебета, които плачат при вида на на мениджъра Оле Гунар Солскяер.

Изразителният резултат на много места е представен и като бой, при който единият е много по-силен и тормози беззащитния си опонент.