Спасиха жена, заседнала в болничен асансьор

У нас
11:11 - 25 Юни 2026
1180
Спасиха жена, заседнала в болничен асансьор

Спасиха жена, заседнала в асансьор в болница в Плевен, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 24 юни заради централно спиране на електрозахранването.

В болницата на булевард „Георги Кочев“ е изпратен екип пожарникари. Жената е извадена успешно от блокираното съоръжение.

Тя е без наранявания. Отървала се само с уплах.