Татко Петко зове: Изсипете боклука на София пред централата на ГЕРБ!
Кризата със сметосъбирането е организирана атака на мафията срещу кмета на столицата, казва бащата на Кирил Петков

"Боклукът по улиците не е случайност — това е организирана атака на мафията срещу кмета на София, защото отказва да им даде вашите пари". Това твърди бащата на Кирил Петков - Петко Петков, в своя публикация в социалната мрежа.
Ето какво написа той във фейсбук:
"Софиянци, отворете очи!
Боклукът по улиците не е случайност — това е организирана атака на мафията срещу кмета на София, защото отказва да им даде вашите пари.
Кметовете на Люлин и Красно село саботират решенията на Васил Терзиев. Камионите се подпалват. Боклук се изсипва нарочно. Всичко това е Пеевски и Борисов — за да ви вкарат в паника и да върнат контрола си в София.
Васко Терзиев брани нашите пари — затова го атакуват.
Ако отстъпи, всеки лев отива при мафията — за корупция.
Действайте:
Излезте пред централите на Ново Начало и ГЕРБ. Оставете им боклука там, където му е мястото — при политическите представители на мафията. Да заровим двете партийни централи с боклук.
Пеевски и Борисов са лицата на организираната престъпност в България.
Не им давайте София. Градът е наш!"
(Неочаквана) находка из боклуците в „Люлин“ 3 - бутилка от райски газ
Снимки: Светломир Стоянов