Ужас: Откриха мъртва жена в Могилино, задържаха съпруга й
Починалата е имала следи от удари по тялото
Топ
14:41 - 14 Юни 2021
2788

Петдесет и девет годишна жена е открита мъртва в дома й в русенското село Могилино. Задържан е съпругът й, съобщиха от полицията в Русе.
Точно той подал сигнал на тел. 112 в събота, 12 юни, към 17,15 часа. Обяснил, че прибирайки се от пазар, намерил жена си да лежи бездиханна в една от стаите на къщата. Служители на Районното управление в Две могили пристигнали на място. Починалата имала следи от удари по тялото, което подсказвало, че смъртта може да е настъпила в резултат на побой.
По случая е започнало разследване, като е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 115 от Наказателния кодекс. Задържан е 60-годишният съпруг на жената. Работата продължава под ръководството и надзора на прокуратурата.