Роми от кв. "Христо Ботев": Тук с наркотиците е страшно, както си ходи човек и пада

Роми от кв. "Христо Ботев": Тук с наркотиците е страшно, както си ходи човек и пада

Житеи се нападат един друг за това кои са дилърите и кой ги пази
преди 3 часа
2728