Азис показа най-милото си и се закле повече да не ходи на почивка във Франция

Цял ден стоях гладен, защото тук предлагат гълъби за обяд, ожали се кралят на фолка

Изповеди
21:45 - 12 Юни 2025
12885
Азис показа най-милото си и се закле повече да не ходи на почивка във Франция

Азис се оплака от луксозната си почивка в Сен Тропе, тъй като там му предлагали гурме ястия, които той не можел да вкуси и се наложило да ходи до далечен супермаркет и да си напазарува салам, кашкавал и домати. Кралят на фолка лично се ожали от летния си отдих на Лазурния бряг, като постът му във фейсбук е придружен с хаштагове "Франция" и "Никога повече".

Верен на скандалния си имидж, костинбродският славей илюстрира недоволството си от изисканата френска кухня, седнал на шезлонг край басейна в къщата, в която е отседнал. Интимните му части са покрити с бяла хавлия, но той позира усмихнат за фотографията и разкрачен, така че в снимката попада, както майка го е родила. За да може да публикува фотографията си в социалните мрежи и тя да не бъде свалена заради голото му мъжко достойнство, Азис е сложил сърчице върху най-милото си.


"Днес беше един от най-критичните ми дни! Казвам ви, че се тресях от нерви… За малко да стана и да излетя обратно. Имам нужда да го споделя, щото сега вече ми е смешно ”В чуждо село и керемидите бият”. Казваше мъдрата ми баба Станка. Далеч съм от дома, но ще се прибера и всичко ще си дойде на място. Цял ден стоях гладен, защото тук предлагат гълъби за обяд. Влязохме в един супермаркет, който е на 12 км от нас и си напазарувахме по български. Салам, кашкавал, домати. Е, хапнахме и света вече е хубав  #france #neveragain #azis #азис", гласи публикацията на певеца.

От няколко дни ексцентричният музикант събира тен в Сен Тропе – емблематичния френски курорт, вдъхновил и едноименната му песен.