ЦСКА загуби от Монтана при представянето на отбора (ВИДЕО)

Али Соу и Валентин Антов вкараха за червените, за които дебют направи и вратарят Димитър Евтимов

21:02 - 31 Юли 2020
3220

ЦСКА загуби с 2:3 от Монтана в последната контрола на "червените" преди старта на новия сезон в efbet Лига.

За "армейците" се разписаха Али Соу (13) и Валентин Антов (44) , головете за гостите вкараха Борислав Балджийски (34), Росен Кръстев (74) и Валери Христов (90)

Преди началото на мача ЦСКА представи официално отбора за предстоящата кампания, въпреки че срещата се игра пред празни трибуни.

След не особено високо темпо и чисти възможности, ЦСКА успя да поведе за втори път в срещата в самия край на първото полувреме. Центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на Монтана доведе до разбъркване на отбраната на гостите. Топката попадна в краката на Валентин Антов, който през куп от футболисти успя да я вкара във вратата на Орлинов за 2:1.

В 70-та минута Стамен Белчев направи множество смени в състава на ЦСКА, сред които и на вратаря Бусато, който бе заменен от дебютанта Димитър Евтимов.

В 74-тата минута Монтана стигна до равенство за втори път в мача. Тони Тасев напредна скоростно по фланга, подаде за Николай Минков, който не пропусна шанса да отбележи за 2:2.

Направените смени и умората свалиха темото на игра и като че ли мачът се доиграваше. В последната минута на двубоя обаче Монтана стигна до победата. Резервата Валери Христов получи добра топка в наказателното поле и две докосвания му бяха нужни да прати топката за трети път във вратата на ЦСКА.

Състави:

ЦСКА: 1. Густаво Бусато, 19. Иван Турицов, 26. Валентин Антов (К), 18. Брадли Мазику, 2. Юрген Матей, 21. Амос Юга, 17. Тонислав Йорданов, 20. Тиаго Родригес, 13. Юнус Санхаре, 7. Енрике Рафаел, 22. Али Соу

Резерви: Димитър Евтимов, Томи Юрич, Петър Занев, Кристиан Малинов, Стефано Белтраме, Ахмед Ахмедов, Жул Кейта, Мартин Смоленски, Пламен Гълъбов, Греам Кери, Жеферсон Телес, Митко Митков, Божидар Чорбаджийски, Асен Дончев, Ангел Лясков, Марк Емилио Папазов

Старши треньор: Стамен Белчев

Монтана: 1. Мартин Орлинов, 25. Александър Башлиев, 3. Иван Михов, 33. Стефан Цонков, 10. Владимир Айтов, 20. Димитър Илиев, 13. Йордан Йорданов, 21. Борислав Балджийски, 16. Николай Цветков, 8. Тони Тасев, 11. Николай Минков

Старши треньор: Никола Спасов

Снимки: Lap.bg